اشتراک

نجوم نخستین ماهنامه‌ نجومی در خاورمیانه، با سه دهه سابقه فعالیت از مهرماه ۱۳۷۰ تا کنون مشغول به فعالیت بوده است. خوانندگان نجوم را طیف وسیعی از افراد در برمی‌گیرد. از دانش‌‏آموزی دبستانی که شیفته آسمان شب است تا مادربزرگ هفتاد ساله‌ای که به نجوم عشق می‌ورزد.

حیات نجوم که طی سالهای گذشته فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته، مبتنی بر مشترکین این ماهنامه است. هر اشتراک تازه امید تازه‌ای برای ادامه راه است؛ راهی که طی سال‏های اخیر موجب ترویج نجوم در ایران شده است. اکنون ده‌ها هزار منجم آماتور ایرانی و صدها هزار علاقه‌مند به نجوم، زندگی متفاوتی را با نجوم و زیبایی‌های آسمان شب تجربه می‌کنند.
 

چگونه مشترک نجوم شویم؟

 برای سفارش اشتراک، می‌توانید وجه اشتراک را مطابق فهرست زیر به حساب 0204914025000  بانک دی به نام رضا منصوری یا به شماره کارت 5029381032138885 به نام رضا منصوری واریز کنید و سپس تصویر رسید بانکی را به همراه اطلاعات فرم زیر به شماره واتساپ / تلگرام دفتر مجله 1731 506 0933 ارسال کنید یا به پست الکترونیک nojummag@gmail.com بفرستید. همچنین می‌توانید از طریق تماس تلفنی با دفتر مجله نجوم به شماره 5168 8884 021 اطلاعات مربوط به واریز خود و مشخصات و نشانی‌تان را به ما اطلاع دهید.

** بهترین و سریع‌ترین روش برای گرفتن اشتراک مجله نجوم، ثبت سفارش و خرید آنلاین در ID Pay اختصاصی مجله نجوم  است. اینجا کلیک کنید:

https://idpay.ir/nojummag/shop

اشتراک داخل کشور:

۱ -     اشتراک شش شماره:  ۶۰۰ هزار تومان   (با هزینه ۵ شماره مجله، ۶ شماره دریافت می‌کنید)

۲ -  اشتراک شش شماره  بعلاوه  بسته آرشیو ۲۰۰ نجوم:  ۷۰۰ هزار تومان

    (علاوه‌بر اینکه با هزینه ۵ شماره مجله، ۶ شماره دریافت می‌کنید؛ آرشیو ۲۰۰ را با تخفیف ۲۰ هزار تومانی می‌خرید)
 
نکته: قیمت اشتراک‌ها برای افراد حقیقی و حقوقی یکسان و ارسال مجله‌ها فقط به صورت پست سفارشی است.
 

حامیان نجوم

حامیان نجوم برای گسترش علم در ایران، اشتراک ماهنامه نجوم را به مدارس، مراکز فرهنگی و علاقه‏‌مندانی در گوشه و کنار کشورمان اهدا می‌کنند که به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند نجوم را مشترک شوند. با پرداخت هزینه اشتراک، این هدایا می‌توانند به مدارس و مراکز نقاط محروم ایران مطابق خواسته شما و به نام شما تعلق بگیرد.

تلفن تماس: 5168 8884 – 021
واتساپ / تلگرام:  1731 506 0933

 

فرم اشتراک ماهنامه نجوم

  * نام:

  * نام خانوادگی:

  شغل:

  جنسیت:    مرد           زن 

  تاریخ تولد / سن:

  میزان تحصیلات:

  * نشانی دقیق پستی:

  * کد پستی:

  * تلفن ثابت:

  * تلفن همراه:

  آی‌دی یا شماره همراه شبکه‌های اجتماعی:

  پست الکترونیک:

  مشترک مجله:  □ بودم؛ به شماره اشتراک:                       □ نبودم 

  شروع اشتراک از شماره:                    (به طور پیش فرض پس از ثبت سفارش، از شماره بعدی ارسال می‌شود)

 


 

فایل ها