• 1399/03/15 - 21:14
  • 7516
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دوره آموزشی آنلاین نجوم برای کودکان

مجله نجوم دوره آموزشی آنلاین نجوم را برای کودکان برگزار می‌کند


مدرس: شهرزاد میرسلطانی، مدرس نجوم برای کودکان


شروع کلاس‌ها: پنجشنبه ۵ تیر ۹۹


ساعت‌ برگزاری کلاس برای هر رده سنی روی پوستر نوشته شده است


هزینه ثبت نام در کلاس: ۲۲۰ هزار تومان 


دنياي نجوم و آسمان شب براي كودكان پر از شگفتي و جذابیت است. كودكان كه موجوداتي كنجكاو هستند فضا و آسمان‌ شب را بستر مناسبی برای پاسخ به این پرسشگری غریزی می‌بینند. از طرفی می‌توان گفت دانش ستاره‌شناسی پل اتصالی است میان علوم مختلف و به بهانه‌ این علم می‌توان کودکان را با علوم دیگر نیز آشنا کرد.


حال فرصتی فراهم شده است تا در کلاس‌های آنلاین نجوم کودکان میزبان کودکانی از سراسر ایران باشیم، این کلاس‌ها تفاوت چندانی با کلاس‌های حضوری ندارند. در کلاس با یکدیگر گفت‌وگو خواهیم کرد، تصاویر جذابی از اجرام آسمانی را تماشا خواهیم کرد و قصه‌شان را خواهیم دانست.


همچنین به تماشای فیلم‌های هیجان انگیز خواهیم نشست و در کنار تمام این‌ها فراخور موضوع درسی‌مان کارهای عملی مانند کاردستی‌ها و آزمایش‌های علمی انجام خواهیم داد. در کنار برقراری ارتباط میان علوم، گریزی به دنیای هنر خواهیم زد، همکاری‌ را میان کودکان شکل خواهیم داد تا در کنار یادگیری نجوم، مهارت‌های دیگر نیز در آن‌ها تقویت شود.


طرح درس این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که برای کودکانی که آشنایی مقدماتی با نجوم دارد نیز مناسب است و همچنین کودکانی که هنوز وارد دنیای نجوم نشده‌اند از آن بهره بسیار خواهند برد.


آموزش نجوم به کودکان، برای ما بهانه‌ای است تا کودکی خلاق‌تر و کنجکاوتر داشته باشیم. کودکی که سوال می‌پرسد و در پی یافتن پاسخ سوالش تا  دوردست‌های فضا می‌رود.


این برنامه مختص کودکان است و به هیچ دانش پایه‌ای نیاز ندارد.


لازم به ذکر است با یک گوشی هوشمند یا رایانه شخصی می‌توانید در این برنامه شرکت کنید و به وسیله دیگری نیاز ندارید.


برای ورود به کلاس، هایلایت استوری کافه تدریس ۲ را در صفحه اینستاگرام مجله نجوم (nojum_magazine) ببینید.


 
 


طراحي: مهرآسا بابايي


 


 


 


 

  • گروه خبری : اطلاعیه ها,اخبار سایت,داخلی
  • کد خبر : 1425
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید