چاپ        ارسال به دوست

گشت رصدی مجله نجوم در چشین

مجله نجوم 12 اردیبهشت گشتی رصدی در روستای چشین در استان زنجان برگزار می‌کند. در این گشت با تلسکوپ مجله نجوم و راهنمایی کارشناس رصد، به تماشای سیاره‌ها، سحابی‌ها، کهکشان‌ها و خوشه‌های ستاره‌ای زیر آسمان پرستاره این روستا می‌پردازیم و با صورت‌های فلکی آسمان بیشتر آشنا می‌شویم. علاقه‌مندانی که هیچ آشنایی قبلی با نجوم و آسمان شب ندارند نیز می‌توانند در این برنامه شرکت کنند و با زیبایی‌های دنیای اخترشناسی آشنا شوند. همچنین کسانی که ابزار نجومی مانند تلسکوپ و دوربین دوچشمی دارند، می‌توانند با به همراه آوردن ابزار خود به رصد مشغول شوند و  در صورت تمایل از راهنمایی‌ها و آموزش‌های کارشناس برنامه استفاده کنند. 
 
حرکت از تهران: پنج‌شنبه 12 اردیبهشت ساعت 10 صبح
بازگشت: جمعه 13 اردیبهشت (تا حدود ساعت 19 به تهران خواهیم رسید)
 
 هزینه ثبت نام: 235 هزار تومان
 هزینه ثبت‌نام برای مشترکان مجله نجوم: 215 هزار تومان
 
 حرکت از تهران و از محله گیشا خواهد بود. نشانی دقیق پس از ثبت نام به اطلاع همه شرکت‌کنندگان برنامه خواهد رسید. در این برنامه امکان استفاده شرکت‌کنندگان از خودروی شخصی برای رسیدن به محل رصد وجود ندارد و کلیه علاقه‌مندان به شرکت در برنامه باید با وسیله نقلیه در نظر گرفته شده (میدل باس) در رصدگاه حضور پیدا کنند.
 
خدمات نجوم در این گشت:
رصد آسمان شب همراه ارائه توضیحات علمی زیر نظر کارشناس برنامه 
بیمه کامل مسئولیت مدنی گردشگری
ارائه میان وعده، یک وعده شام و یک وعده صبحانه
بازدید از روستای درسجین و سد کینه ورس
محل اقامت (اسکان به صورت گروهی در خانه روستایی)
وسیله نقلیه (میدل باس)
 توجه:  برای صرف وعده‌های غذایی که بر عهده مسافران است (دو وعده ناهار) توقف کنار رستوران صورت می‌گیرد. 
 
توضیحات مهم:
کفش مناسب برای پیاده‌روی، زیرانداز یا صندلی کمپینگ، لباس گرم برای شب و لباس خنک برای روز، چراغ قوه با نور قرمز و سایر وسایل شخصی شامل لیوان، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، قمقمه، کارت شناسایی، دفترچه بیمه، داروهای شخصی، کیسه خواب و پتوی مسافرتی و... را همراه داشته باشید.
در صورت ابری شدن هوا، برنامه‌های آموزشی در زمینه تئوری رصد و موضوعات مختلف نجومی برگزار خواهد شد و طی برنامه هر زمان که آسمان صاف شود رصد آسمان از سر گرفته می‌شود.
ظرفیت برنامه محدود است و اولویت با مسافرانی است که زودتر ثبت نام خود را نهایی می‌کنند. در صورت تکمیل شدن ظرفیت، حتی در صورت به پایان نرسیدن مهلت ثبت نام، از پذیرش سایر متقاضیان گرامی معذور خواهیم بود.
نکته بسیار مهم:  در صورت انصراف پس از ثبت نام، امکان عودت وجه پرداختی از تاریخ 4 اردیبهشت (هشت روز قبل از برگزاری تور) وجود ندارد و پیش از این تاریخ با کسر 20 درصد مبلغ واریزی انجام می‌شود.
 

 


١٣:٠٩ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٣٤٧    /    تعداد نمایش : ١٧٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: