چاپ        ارسال به دوست

شب رصدی مجله نجوم در آبسرک ویژه ماه‌گرفتگی

مجله نجوم پنجم امرداد در روستای آبسرک استان سمنان شب رصدی برگزار می‌کند. در این شب شاهد طولانی‌ترین ماه‌گرفتگی کلی قرن خواهیم بود که تمام مراحل آن در ایران قابل مشاهده است. این رویداد زیبا با زمان مقابله مریخ مقارن شده است که بهترین زمان برای رصد این سیاره است و در آن وضعیت تقریبا در نزدیک‌ترین فاصله از ما قرار دارد. این شرایط ویژه برای رصد مریخ تا 17 سال دیگر تکرار نخواهد شد. به این ترتیب در یک شب می‌توانیم چشم‌انداز گرفت استثنایی ماه و درخشش بی‌نظیر سیاره سرخ را در کنار هم ببینیم که فرصت فوق‌العاده‌ای برای علاقه‌مندان به عکاسی از آسمان شب نیز فراهم می‌کند. 

 

حرکت: جمعه 5 امرداد ساعت 15

بازگشت به سمت تهران: شنبه 6 امرداد ساعت 2:30 بامداد

 

هزینه ثبت نام: 110 هزار تومان

هزینه ثبت‌نام برای مشترکان مجله نجوم: 95 هزار تومان

 

خدمات نجوم در این گشت:

رصد کلیه مراحل ماه‌گرفتگی و همین‌طور سیاره مریخ با تلسکوپ و ارائه توضیحات علمی مربوطه زیر نظر کارشناس برنامه آقای آریا صبوری

ارائه میان وعده 

بیمه کامل مسئولیت مدنی گردشگری

توجه: شام و صبحانه به عهده مسافر است. حتما وعده شام را به همراه داشته باشید.

 

توضیحات مهم:

کفش مناسب، زیرانداز، شام و سایر وسایل شخصی شامل لیوان، کارت شناسایی، دفترچه بیمه، داروهای شخصی و... را همراه داشته باشید.

در صورت ابری شدن هوا، برنامه‌های آموزشی در زمینه تئوری رصد و موضوعات مختلف نجومی برگزار خواهد شد و طی برنامه هر زمان که آسمان صاف شود رصد آسمان از سر گرفته می‌شود.

ظرفیت برنامه محدود است و اولویت با مسافرانی است که زودتر ثبت نام خود را نهایی می‌کنند. در صورت تکمیل شدن ظرفیت، حتی در صورت به پایان نرسیدن مهلت ثبت نام، از پذیرش سایر متقاضیان گرامی معذور خواهیم بود.

نکته بسیار مهم: در صورت انصراف پس از ثبت نام، امکان عودت وجه پرداختی از تاریخ یکم امرداد (چهار روز قبل از برگزاری تور) وجود ندارد و پیش از این تاریخ با کسر 20 درصد مبلغ واریزی انجام می‌شود.

ثبت نام برنامه رصدی آبسرک ویژه ماه‌گرفتگی

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با دفتر مجله نجوم تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۶۰۴۶۱۴۸


١٧:١٤ - شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٠١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: